Abriss projektowanie budowlane
Wybierz język: | Polski | English | Pусский | Deutsch

O firmie

Firma Projektowa ABRISS działa na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w zagadnieniach konstrukcyjno-budowlanych.

Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego klienta motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług.

Zakres naszej działalności to przede wszystkim sporządzanie kompletnych dokumentacji technicznych w branży konstrukcji budowlanych.

Wykonujemy także projekty architektoniczne wraz z opracowaniem projektów pełnobranżowych niezbędnych przy danej inwestycji.

Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa wymagania i oczekiwania. Gwarantujemy naszym Klientom budownictwo na najwyższym poziomie.

W kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami wykonawczymi zaopatrujemy współpracujących z nami Inwestorów w projekty nowoczesne, lekkie konstrukcje stalowe, służące do budowy obiektów o rozmaitym przeznaczeniu.

Nasza oferta obejmuje również ekspertyzy techniczne oraz niezbędne opracowania i uzgodnienia do uzyskania pozwolenia na budowę włącznie.

Jesteśmy przygotowani również do obsługi klientów zagranicznych w języku niemieckim.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju i nie tylko.

Projekty budowlane Wrocław - Abriss - Zapraszamy do współpracy !

Wynajem szalunków stropowych

System szalunkowy oparty na stalowych podporach o regulowanych wysokościach i drewnianych dźwigarkach o przekroju dwuteowym typu H20. Pełny asortyment podpór oraz dźwigarów nośnych dla najbardziej wymagających klientów

Dowiedz się więcej :.